Liudvikas Ragauskis

Save laikau teisininku – bylininku. Veiklą vykdau registravęsis Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, kaip vykdantis individualią veiklą pagal pažymą.

Konsultacinę veiklą vykdau nuo 1990 metų pasirinkdamas teisinę formą pirmiau, per individualią įmonę, vėliau per uždarąją akcinę bendrovę, dabar vėl per individualią veiklą  – „De Rogoff“ L. Ragauskio teisinės ir lobistinės paslaugos.

Nuo 2012 metų spalio mėnesio vykdau advokato padėjėjo veiklą, su darbo vieta yra Vilniaus miesto VIII advokatų kontoroje. Rengiu teismo procesinius dokumentus ir atstovauju klientus pirmos instancijos teisminiuose procesuose: administraciniuose ir civiliniuose ginčuose bei baudžiamose ar administracinių teisių pažeidimo bylose. Specializuojuosi teisminiuose ginčuose susijusius su žemės bei statybos ir finansų teise. Ypatingą dėmesį skiriu konstitucinei teisei.

Niekas negali išvengti viešosios valdžios, todėl padedu norintiems paveikti ją. Esu vienas iš keturiasdešimt penkių (2017) registruotų lobistų ir vienas iš devynių (2016) oficialių lobistų veikiančių Lietuvoje pateikusių oficialią ataskaitą VTEK’ui už metinę veiklą. Kadangi dirbęs Lietuvos Respublikos Seime, tai valdžios koridoriai man žinomi.